WPŁATY I WYDATKI

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » pt wrz 02, 2016 6:07 pm

01.09.2016 r.

Do:
- BANKU PEKAO SA II O. Warszawa

Nr mojego rachunku: 74 1240 1024 1111 0010 0521 0478

- mBanku

Chcę założyć nieusuwalną (także w razie mojej śmierci)/samoodnawialną/stałą lokatę w wysokości 15 000 zł, z której pieniądze pochodzące wyłącznie z odpowiedniej części odsetek będą jeden raz w roku w miesiącu sierpniu przeznaczane na opłaty związane z istnieniem mojego portalu: Wolnyswiat.pl, na co składają się 3 należności:
- 1-wsza należność za domenę: w firmie Nazwa.pl S.A. (na dzień dzisiejszy w wysokości 145 zł rocznie)
- 2-ga i 3-cia należność: za serwer (hosting) i doglądanie portalu kilka razy w roku, ew. czynności, umożliwiające korzystanie z mojego portalu Czytelnikom dla: P. (...)(na dzień dzisiejszy w wysokości 250 zł rocznie).

Lokatę z poleceniem zapłat założę w tym banku, który zaoferuje wyższe i nigdy nie zmniejszone odsetki, a oprócz tego umieszczę na swoim forowym publikatorze o tym banku na zawsze informację (reklamę).
WPŁATY I WYDATKI
viewtopic.php?f=7&t=113


Do odpowiedniej instancji, gdyby ta lokata miała być obciążona jakimiś opłatami, podatkami
Ta lokata nie jest źródłem dochodu, a jedynie zapewnia wnoszenie opłat, by Czytelnicy mogli bezpłatne korzystać z zawartości mojego portalu. W związku z tym wnoszę o zwolnienie tej lokaty z jakichkolwiek obciążeń finansowych.
M.in. moim pismem zajmuję się od 2000 roku, wydatki ściśle z tym związane wynoszą łącznie blisko 30 tys. zł. Poświęciłem na to do tej pory około 4 tys. dni x 100 zł = 400 tys. zł nieotrzymanego wynagrodzenia.

Z poważaniem,
Piotr Kołodyński - autor-redaktor: Wolnyswiat.pl

Mój forowy publikator: http://www.wolnyswiat.pl/forum/index.php


Otrzymane odpowiedzi:

Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, że nasz Bank nie posiada w swojej ofercie tego typu lokat tj. lokata nieusuwalna wraz z poleceniem zapłaty.

Jednocześnie informujemy, że założenie tzw. Lokaty Negocjowanej (na indywidualnych warunkach) możliwe jest wyłącznie w oddziale naszego Banku.

Aby mógł Pan założyć taką lokatę wystarczy jedna wizyta w Oddziale Banku. Otwarcie lokaty następuje w dniu dokonania wpłaty, po podpisaniu umowy w formie "Potwierdzenia otwarcia rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej".

Lokaty Negocjowane są prowadzone na ustaloną indywidualnie liczbę dni, w przedziale od 2 do 365 dni włącznie, co czyni je wyjątkowo elastycznymi.

Okres Lokaty Negocjowanej rozpoczyna się od dnia wpłacenia środków na lokatę, a kończy się z upływem ostatniego dnia ustalonego okresu lokaty.

Aby otworzyć Lokatę Negocjowaną wystarczy 5.000 PLN dla lokat w PLN (5.000 USD, 5.000 EUR, 5.000 GBP, 10.000 CHF).

Jednocześnie nie określamy maksymalnej kwoty lokaty, dlatego ma Pan możliwość ulokowania dowolnej kwoty oszczędności.

Wysokość oprocentowania Lokaty Negocjowanej jest ustalana indywidualnie pomiędzy Panem i oddziałem Banku.

Ponadto proponujemy wybór rodzaju oprocentowania, gdyż Lokaty Negocjowane mogą być oprocentowane według:

 stałej stawki oprocentowania, ustalanej w stosunku rocznym, obowiązującej w dniu otwarcia lokaty lub

 zmiennych, w okresie trwania lokaty, stawek oprocentowania, ustalanych w stosunku rocznym.

Kwota Lokaty Negocjowanej jest oprocentowana za faktyczną ilość dni pozostawania wkładu na lokacie, od dnia jej otwarcia do dnia upływu okresu lokaty włącznie lub do dnia poprzedzającego dzień wykonania dyspozycji powodującej naruszenie warunków prowadzenia lokaty.

Zapraszamy Pana zatem do dowolnego oddziału naszego Banku. Być może uda się Panu otworzyć lokatę, która spełni Pana oczekiwania.

Dane teleadresowe jednostek Banku dostępne są na stronie internetowej http://www.pekao.com.pl/placowki

Dziękujemy za korespondencję.

Z poważaniem
Jolanta Walczak
Bank Pekao S.A.


Szanowny Panie,
w odpowiedzi na korespondencję uprzejmie informujemy, że Bank Pekao S.A. nie posiada lokat z automatycznym poleceniem zapłaty dla wypracowanych odsetek.

Jednocześnie informujemy, że odsetki od lokat dla Klientów indywidualnych są automatycznie pomniejszane o podatek dochodowy od osób fizycznych.

Zachęcamy do skorzystania z aktualnej promocji depozytów, w ramach której indywidualne oprocentowanie Lokaty Negocjowanej może wynieść nawet 1,70% dla lokat zakładanych na okres od 8 do 12 miesięcy.

Propozycja ta kierowana jest dla Klientów przenoszących do Banku swoje oszczędności, jak również dla Klientów zakładających lokatę z nowych środków.

Aktualnie powyższa propozycja jest najbardziej korzystna dla Klientów, jednak nie jest to lokata odnawialna. Maksymalne oprocentowanie dla lokat odnawialnych wynosi 1,40%.

Uprzejmie informujemy, że jeżeli nie chce Pan, aby Bank potrącał ustawowy podatek, może Pan założyć lokatę, jeżeli otworzy Pan rachunek dla działalności gospodarczej. Przy osobach prawnych mających siedzibę na terenie Polski Bank nie pobiera automatycznie podatku od zysku od prowadzonych lokat, firma we własnym zakresie zobowiązana jest do rozliczenia się z podatku.

Jeżeli jest Pan zainteresowany jednym z powyższych rozwiązań, zapraszamy do Oddziału Banku w celu omówienia szczegółów. Lista Oddziałów z danymi adresowymi dostępna jest na stronie Banku pod adresem: http://www.pekao.com.pl/placowki_bankomaty

Z przyjemnością odpowiemy na kolejne pytania. Pomocą służą również Konsultanci Infolinii Banku pod numerem telefonu 801 365 365*, z zagranicy i telefonu komórkowego pod numerem + 48 42 68 38 232**. Obsługa prowadzona jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Z poważaniem
Dariusz Ratyński
Bank Pekao S.A.


Dzień dobry,
bardzo mi przykro jednak mBank posiada w swojej ofercie jedynie lokaty terminowe.

Jeśli jest Pan zainteresowany taką lokatą zapraszam do kontaktu z pomocą eksperta online lub konsultanta mLinii.

Cieszę się jeśli mogłam pomóc.

Z pozdrowieniami
Katarzyna Stasiak
Biuro Obsługi Klientów
mBank

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » pt wrz 02, 2016 7:37 pm

http://webtimes.pl/jak-i-gdzie-wykupic-domene-na-stale | 10.10.2012 r.
Jak i Gdzie Wykupić Domenę Na Stałe?

Czy można kupić domenę na własność na stałe, bez płacenia abonamentu co rok?
Niestety domeny nie można wykupić na zawsze na własność. Domeny internetowe opłaca się w abonamencie co rok, dwa lata, trzy lata, cztery lata lub pięć lat. Najwygodniej więc przedłużać domenę co pięć lat, dzięki czemu nie będziemy musieli tak często o niej pamiętać i oszczędzimy trochę czasu na samym dokonywaniu płatności.

Czy kupując domenę, nie mamy jej na stałe?
Instytucja, która zarządza wszystkimi domenami świata (ICANN - Internet Corporation for Assigned Names and Numbers, czyli Internetowa Korporacja ds. Nadawania Nazw i Numerów) zdecydowała od początku swojego istnienia, że pozwoli tylko na dzierżawę domen. Kupując domenę faktycznie nie jesteśmy więc jej właścicielami w sensie prawnym, lecz najmujemy ją, płacąc abonament.

Dlaczego nie można kupić domeny na zawsze?
ICANN słusznie wyszło z założenia, że Internet rozwija się zbyt szybko, by można było przewidzieć dalej niż na 5 lat, czy domeny wciąż będą miały zastosowanie na świecie. Możliwe, że pojawi się jakieś lepsze wyjście w zastępstwie (przykładowo popularność zyskuje podawanie na billboardach słów kluczowych, pod którymi nasza strona jest na pierwszym miejscu w wyszukiwarkach, bowiem łatwiej zapamiętać słowa kluczowe, niż adresy domen). Z tego powodu ICANN nie pozwala rejestratorom (podwykonawcom) na sprzedaż domen bez abonamentu.

Gdzie najlepiej wykupić domenę w abonamencie?
Osobiście polecam tanią i solidną firmę DreamHost do domen globalnych i Ovh do domen polskich, ale koniecznie zobacz także aktualne promocje, które ręcznie analizuję. ICANN narzuca minimalne wysokości opłat za domeny, więc nie znajdzie się o wiele tańszych ofert.

Pokrewne artykuły
Kupowanie domeny u pośrednika (firmy handlującej domenami)
Czy hosting i domenę kupować u wykonawcy strony?
Analiza słów kluczowych – alternatywa dla pozycjonowania
Ile można zarobić na uruchomieniu programu partnerskiego?

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » wt gru 11, 2018 5:08 pm

Opłata za domenę dla http://www.nazwa.pl, na dzień dzisiejszy w wysokości 145 zł:
Tytuł przelewu: Opłata za przedłużenie okresu rejestracji domeny Wolnyswiat.pl
[Nazwa właściciela portalu:] Nazwa.pl
Bank BPH S.A.: 79 1060 0135 3411 0000 0339 2169


Kto z wpłacających zechce, tego wskazana dane zamieszczę.
-----------------------------
0 zainteresowania/wpłat...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » wt gru 11, 2018 5:09 pm

Wszystko, co stanowi portal Wolnyswiat.pl na pendrivie 32GB za 90 zł (to całkowita kwota, która obejmuje także wysyłkę listem poleconym).
W celu otrzymania pendrive’a z materiałami należy wnieść przedpłatę na konto:
Moje konto w mBanku:
Piotr Kołodyński
25 1140 2004 0000 3002 3533 2874

W tytule wpłaty trzeba podać:
- opłata za pendrive’a z Wolnyswiat.pl,
- adres, na który mam wysłać płytę.

Czas realizacji do 2-ch miesięcy.

Pytania, propozycje proszę kierować:
wolnyswiat.pl@wp.pl
--------------------------
0 zainteresowania/wpłat...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » wt gru 11, 2018 5:09 pm

Jeśli ma P. problem, bo interesuje się Tobą, czyni ci krzywdę osoba namolna, napastliwa, stara, odrażająca fizycznie, debilna, anormalna umysłowo, chora psychicznie, psychopatyczna, zboczona, alkoholik/czka itp., np. w szkole, w miejscu pracy, zamieszkania. To może P. opisać sytuację, a ja, za 100 zł, przygotuję i wyślę Ci pismo uświadamiająco-obronno-odstraszające, dla takiej osoby, osób z jej otoczenia.

Moje konto w mBanku:
Piotr Kołodyński
25 1140 2004 0000 3002 3533 2874
Tytuł przelewu: Pomocy - opłata za przygotowanie pisma (i proszę dodać w tytule adres e-mail).

Z (mojego) ŻYCIA WZIĘTE...
viewtopic.php?f=9&t=233&start=15

RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma http://www.wolnyswiat.pl )(cz. 1)/+ POLITYKA
http://www.wolnyswiat.pl/11h5.html

STOPNIE ŚWIADOMOŚCI I TEGO OBJAWY ORAZ SKUTKI
http://www.wolnyswiat.pl/9h5.html

ANTYLUDZCY
http://wolnyswiat.pl/antyludzcy/
-----------------------------------
0 zainteresowania/wpłat...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » wt gru 11, 2018 5:11 pm

https://patronite.pl/
Dzień dobry,

profil został wycofany, ponieważ każdy Autor musi spełniać wymogi dotyczące zarówno twórczości jak i społeczności, niestety, przedstawione fora nie spełniają tych warunków. Dlatego polecam zająć się budowaniem własnej społeczności i wrócić do pomysłu Patronite, gdy będzie ona większa i zwarta, ponieważ to z tego grona rekrutują się Patroni.

Pozdrawiam
Ewelina Brzostowska
--------------------------
0 zainteresowania/wpłat...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » wt gru 11, 2018 5:12 pm

M.in. moje zgłoszenia w Urzędzie Patentowym
http://wolnyswiat.pl/25.html
-------------------------------------
0 zainteresowania/wpłat...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » wt gru 11, 2018 6:19 pm

Kilka razy próbowałem zatrudnić się w redakcjach m.in. ogólnie znanych/największych pism, portali informacyjnych.
-----------------------------------------------------
0 zainteresowania moją pracą i wsparcia...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » śr gru 12, 2018 12:24 am

Kilka razy wysyłałem pisma z prośbą o wsparcie, propozycją współpracy do polskich milionerów, miliarderów i b. wielu firm.
------------------------------
0 zainteresowania moją pracą i wsparcia...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » śr gru 12, 2018 12:24 am

Kilka razy wysyłałem propozycję współpracy polskim posłom, oraz rządowi PO, PiS.
Do posłów - konstruktywne pomysły, propozycje, inicjatywy
viewtopic.php?f=2&t=234
0 zainteresowania moją pracą, współpracą i wsparcia...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » śr gru 12, 2018 12:24 am

Chciałem kandydować na prezydenta, założyć racjonalną partię.
0 zainteresowania współpracą i wsparcia...

PREZYDENCI - KOGO WYPROMOWAŁY MEDIA...
http://www.wolnyswiat.pl/13h3.html

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » wt gru 18, 2018 9:57 pm

Inwestycje Polaków...

O W PEŁNI ŚWIADOMYM SZKODZENIU PRZEKAZEM
viewtopic.php?f=2&t=219
Obrazek
W ciągu życia jednego pokolenia zdolność koncentracji zmalała - jak się oblicza - przynajmniej pięciokrotnie.
Na zaburzenia psychiczne cierpi w naszym kraju ok. 2,4 mln osób (1,5 mln dorosłych oraz 900 tys. dzieci i młodzieży, czyli w sumie dwukrotnie więcej niż w 1990 r.). Ze specjalistycznej opieki psychiatrycznej korzysta co 27 Polak (3,7 proc. populacji) (...). [Dotyczy tych, którzy się do tego przyczyniają, oraz ich ofiar... – red.]


Zbiorowa agresja; wyniszczanie; pogrążanie kaszlem...!!!
viewtopic.php?f=2&t=227
Obrazek


W Polsce skazano w ubiegłym roku 295 tys. osób.
W ciągu pięciu lat nieprzychylny wyrok usłyszało ponad 1,9 mln osób.
Rocznie zakłady karne w Polsce opuszcza około 90 tys. osób.
Oprócz kary pozbawienia wolności polskie ustawodawstwo przewiduje inne środki walki z przestępczością: karę ograniczenia wolności i dozór kuratora.


Na trucie się (i innych)...
Cytaty:
80 procent Polaków pije alkohol. 3 procent jest uzależnione. Prawie 13 procent Polaków pije ryzykownie i szkodliwie. Do ryzykownego picia przyznaje się 3 mln Polaków.
Na alkohol Polacy przeznaczają około 35 miliardów złotych rocznie.
Statystyczny Polak, który pali tytoń i pije alkohol, wydaje na te używki w ciągu roku ponad 4,5 tys. zł. To równowartość na przykład dwóch, trzech rat przeciętnego kredytu hipotecznego. A gdyby te pieniądze odkładać z myślą o dodatkowej emeryturze, to przez 40 lat, bez większych problemów i bez zbędnego ryzyka, można by uzbierać ponad 350 tys.

Jedna paczka dziennie to dziś jakieś 403 zł miesięcznie. W ciągu roku z dymem ucieka 4 836 zł.

Rak płuc, choroby sercowo-naczyniowe, miażdżyca, udar – to tylko niektóre choroby bezpośrednio powodowane paleniem papierosów. Jak wyliczyło Ministerstwo Zdrowia, co roku wskutek tytoniowego nałogu umiera nawet 67 tys. Polaków. Tylko wywoływany paleniem nowotwór płuc zabija średnio 20 tys. osób rocznie.

Codziennie po papierosa wciąż sięga co czwarty Polak po 15. roku życia.

I kolejne wydatki, na narkotyki.
Światowy raport o narkotykach. Co piąty polski piętnastolatek palił marihuanę.
Według najnowszego raportu ONZ dotyczącego spożycia narkotyków na świecie jedna czwarta polskich piętnastolatków paliła marihuanę. Co dziesiąty robi to przynajmniej raz w miesiącu. W spożyciu amfetaminy jesteśmy niezmiennie europejskim liderem.
Mężczyzna między 15 a 34 rokiem życia. Tak prezentuje się statystyczny palacz marihuany w Polsce. Łącznie w naszym kraju jest ok. 2,5 mln osób, które sięgają po ten narkotyk. W samej aglomeracji warszawskiej konsumenci wypalają przez weekend 1,5 tony zielonego specyfiku. Tak wynika z danych Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA).
Polacy chcą się leczyć marihuaną. Aż 68 proc. z nas uważa, że leczenie marihuaną powinno być dozwolone


Polacy wydają na leki mld zł...
https://www.google.com/search?client=fi ... ld+z%C5%82


A następnie płodzą i rodzą poalkoholowe, ponikotynowe, ponarkotykowe, polekowe, po truciźnie żywnościowej dzieci...
Przynajmniej co czwarte polskie dziecko do 14. roku życia jest dotknięte przewlekłą chorobą - np. alergią, astmą albo schorzeniem oczu. Co dziesiąte korzysta z aparatu słuchowego, okularów albo chodzi o kuli.
Ponad 90 procent dzieci w Polsce ma różnego rodzaju wady rozwojowe i schorzenia. Niemal 25 procent cierpi na choroby przewlekłe.


Dobroczynność...
Śmierć w ramionach matki albo operacja warta fortunę. Oliwce kończy się czas!
Wsparło 230 868 osób
5 267 362,70 zł (105,8%)

Są pieniądze na operację Dawidka.
Darczyńcy wpłacili ponad 5 milionów 260 tysięcy złotych.

A podobnych zbiórek jest mnóstwo.

A następnie, łącznie, miliardy zł na renty dla nich i ich chorych, upośledzonych dzieci i kolejne miliardy zł na tzw. lecznictwo...

Obrazek


Pieniądze na kościół
https://www.google.com/search?client=fi ... kSb0ca14eU

https://www.google.com/search?client=fi ... spy525CrB4

https://www.google.com/search?client=fi ... 3Dfi6KFjWk
Z dokumentu wynika, że utrzymanie posłów w 2018 r. będzie kosztować ponad pół miliarda złotych – dokładnie 564,8 mln zł, czyli o 83 mln zł więcej niż 2017 roku.
https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/3 ... 18-rok.htm | 10.08.2017 r.


wzrost cen
https://www.google.com/search?client=fi ... wzrost+cen

coraz drożej
https://www.google.com/search?client=fi ... NqbrcOA7wU


Oficjalne zadłużenie Polski to prawie bilion złotych. Nieoficjalne - 5 bilionów.
Żeby spłacić taki dług, każdy obywatel musiałby zasilić z własnej kieszeni państwowy budżet o około 26 tys. zł.

https://innpoland.pl/144269,dlug-public ... mieszkanca | 14 czerwca 2018

EKONOMIA/FINANSE
viewtopic.php?f=2&t=166&start=225

Obrazek

Obrazek

Polaków nie rozumie wiadomości [A co dopiero liczyć na prawidłowe całościowe analizowanie. Takie wnioskowanie. Odpowiedzialność. Konstruktywność...][A tzw. wybrańcy takiego narodu, z triumfem powołują się na wyniki tzw. głosowania; że zostali legalnie wybrani (Ułamek procenta ludzi zna się na ekonomi, rozumie gospodarkę, politykę, chce, całościowo, dobrze, są odpowiedzialni. A głosuje na tzw. wybrańców kilkadziesiąt procent. I ci wybrańcy także reprezentują podobny poziom jak ich wyborcy. Oto kolejna odsłona demokracji...)]
https://www.google.com/search?client=fi ... mo%C5%9Bci
________________________________________________________________________
4 razy wyznaczałem (pierwszy raz w 2010 r.) termin zgromadzenia narodowo-ludowego
viewtopic.php?f=2&t=195
--------------------------------------
0 wsparcia i zainteresowania...

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » czw gru 20, 2018 7:49 pm

A tutaj są, niewielka część z wszystkich, przykłady, jak trudno jest mi zarobić pieniądze, a co dopiero jeszcze oszczędzić/przeznaczyć na swoją konstruktywną działalność (tysiące ludzi zarabia dużo łatwiej i dużo więcej pieniędzy, ale nie wykażą się konstruktywną działalnością i nic nie przeznaczą na konstruktywną działalność...)...:
Z (mojego) ŻYCIA WZIĘTE...
viewtopic.php?f=9&t=233

MOJE ŻYCIE...!!!
http://wolnyswiat.pl/23.html

admin
Site Admin
Posty: 4167
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: WPŁATY I WYDATKI

Postautor: admin » ndz gru 23, 2018 12:46 pm

Wnioski...
Za konstruktywną działalność musisz sam płacić...
A nim więcej szkodzisz, niszczysz, pogrążasz np. jako degenerat, dziennikarz, polityk, tym więcej pieniędzy na swoją działalność otrzymujesz...
Więc zajmujących się pierwszą działalnością jest b. niewielu i ich ubywa, a do drugiej działalności są kolejki chętnych i niczego nie chcą zmieniać, a wręcz przeciwnie...
Więc czego można się spodziewać...


Jestem nikotynowcem, alkoholikiem, narkomanem, lekomanem, żywieniowym degeneratem, sekciarzem (uwielbiam prać mózgi i wyłudzać dzięki temu forsę), homopedofilem, zoofilem i wciągam w to, uczę tego wszystkiego, pośrednio i bezpośrednio, innych.
Jeśli chodzi o dzieci, to gdy są na głodzie, to daję im narkotyki za seks, podczas którego zarażam je, gdyż mam HIV i wirusa wywołującego zapalenie, a następnie marskość, a potem raka wątroby.
Przy okazji dziękuję społeczeństwu za miliony zł na operacje i renty dla mnie i moich chorych psychicznie, fizycznie, anormalnych dzieci, które spłodziliśmy z partnerką (na wszelki wypadek truliśmy się na maksa, by były w jak najgorszym stanie, bo wtedy dostaje się więcej pieniędzy, a przecież papierosy, alkohol, narkotyki nie są tanie).
Dziękuję za kolejne miliony zł za moją sekciarską działalność.
B. dziękuję, za propagowanie niestosowania eutanazji, uśmiercania, że są P. za życiem (oczywiście póki wszyscy zarażający i zarażeni nie umrą), by wszyscy mieli takie same prawa, że traktują P. wszystkich ludzi tak samo!!! Są Państwo b. odpowiedzialnymi, mądrymi, dobrymi ludźmi.
Ja i moi kompani jesteśmy Państwa zwolennikami i życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i pozdrawiamy.
Gdyby chcieli Państwo kandydować do Sejmu, założyć partię polityczną, to damy państwu pieniądze i zagłosujemy na Was, państwa ugrupowanie…

Obrazek


Wróć do „KOMUNIKATY, OGŁOSZENIA, INFORMACJE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość