www.wolnyswiat.pl

 

[Ostatnia aktualizacja: 08.2009 r.]

 

 

Skoro obecne postępowanie ludzkości jest prawidłowe, dobre, rządzący są odpowiednimi do pełnienia tej funkcji ludźmi, to skąd na świecie jest tyle cierpień, nieszczęść, tragedii, potworności, katastrof, klęsk, plag…

 

Piotr Kołodyński - RACJONALISTA (redaktor - www.wolnyswiat.pl ) - kandydat na PREZYDENTA RP w 2010 r.

 

NAJPIERW WY, ZRÓBCIE COŚ... KONSTRUKTYWNEGO, A PÓŹNIEJ MOJA KOLEJ (samo się nic nie zrobi; na to by było dobrze - i by czerpać z tego profity - trzeba sobie zapracować; pretensje, o skutki lenistwa, bierności, proszę mieć później do siebie)

Redaktor internetowego pisma (oraz kandydat na prezydenta??? – Nie posiadam żadnego zaplecza finansowego, kadrowego, medialnego (oprócz swojego pisma internetowego) – bez pomocy - a czekam na nią od 2000 roku - na pewno prezydentem nie zostanę. A wówczas nic się nie zmieni (może być co najwyżej gorzej!); nigdy nie należałem do żadnej partii, parafii ani nie pełniłem żadnej funkcji)

Piotr Kołodyński

 

 

PRAWO KATZA: LUDZIE I NARODY BĘDĄ DZIAŁAĆ RACJONALNIE WTEDY I TYLKO WTEDY, GDY WYCZERPIĄ JUŻ WSZYSTKIE INNE MOŻLIWOŚCI...

 

www.wolnyswiat.pl   WBREW ZŁU!!!

PISMO NIEZALEŻNE – WOLNE OD WPŁYWÓW JAKICHKOLWIEK ORGANIZACJI RELIGIJNYCH, PARTII, UGRUPOWAŃ I STOWARZYSZEŃ ORAZ WYPŁOCIN REKLAMOWYCH. WSKAZUJE PROBLEMY GOSPODARCZE, POLITYCZNE, PRAWNE, SPOŁECZNE I PROPOZYCJE SPOSOBÓW ICH ROZWIĄZANIA (RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI, POMYSŁY, POSTULATY, I ICH ARGUMENTACJA, CAŁE I FRAGMENTY ROZSĄDNYCH, INTERESUJĄCYCH MATERIAŁÓW Z PRASY I INTERNETU)

 

 

Czy znów o tym kto zostanie prezydentem zadecydują pieniądze, układy (i wynikłe z tego zobowiązania – bynajmniej nie wobec wyborców...), chęć kariery, „niezależne, obiektywne - rzetelne - odważne media”…; mniejsze zło (i wyborcy będą się cieszyć... bo mogło być gorzej – czyli w Polsce ma być nienajgorzej...)?!

                                   www.wolnyswiat.pl

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Czy też powinny zadecydować racjonalne argumenty; twórcze, konstruktywne zdolności?                                                                                                               

Oni - obecnie, medialni kandydaci - są u tzw. władzy od wielu lat. A efekt to długi („tylko” dług publiczny wynosi 650 mld. zł!), afery, przestępczość (w więzieniach brak msc!), bezrobocie, nędza (GUS podaje , iż 60% (23 mln.) społeczeństwa żyje poniżej minimum socjalnego (z tego 5 mln. w skrajnej nędzy)), afery itp., itd.! To ONI są współodpowiedzialni za obecną - katastrofalną - sytuację w kraju! Zawsze dbali TYLKO o własne interesy, bądź wykazywali się biernością, co praktycznie na jedno wychodzi! Nie mają też racjonalnego pomysłu - nawet dla efektu medialnego - na poprawę sytuacji, która ich troska TYLKO przed wyborami... Więc grają na emocjach najszerszych mas - wyborców - w rodzaju: Bóg, honor i Ojczyzna. – Nawet z tym... nigdy nie mieli nic wspólnego. Czy tak będzie dalej zależy od Was (...). Ponownie wybierając ludzi z tego układu..., oprócz wiadomych (...) konsekwencji, utwierdzą dodatkowo P. tych osobników o słuszności swojego postępowania, a ukarzą tych, którzy chcieliby coś zdziałać, pokazując im kto... jest nagradzany – jak należy postępować...!                                                                                              

Jeżeli chcesz sobie z dumą powiedzieć przed lustrem: chociaż raz w życiu przyczyniłem/am się do czegoś wielkiego, odważnego - mądrego - dla siebie, innych, kraju - przyszłości - to idź do urny i zrób to (a wcześniej przeczytaj moje pismo i pomóż (...)).

 

W brew pozorom nie opisuję tutaj Ukrainy, Białorusi czy Korei Północnej, to tylko... Polska! Czy dalej takiej, a prawdopodobnie jeszcze gorszej, chcecie (destrukcyjne, utopijne, jawne i niejawne dyktatury i półdyktatury, co i nam grozi, mają się, wokół, dobrze!...)?!

 

 

OSOBY CHCĄCE WESPRZEĆ MOJE PISMO, DZIAŁANIA PROSZĘ O WPŁATY NA KONTO:

Piotr Kołodyński

Skr. 904, 00-950 W-wa 1

BANK PEKAO SA II O. WARSZAWA

Nr rachunku: 74 1240 1024 1111 0010 0521 0478

Przy wpłatach do 800 PLN należy podać: imię i nazwisko, adres, nr PESEL oraz tytuł wpłaty (darowizna na pismo „Wolny Świat”). Wpłat powyżej 800 PLN można dokonać tylko z konta bankowego lub kartą płatniczą.

ILE ZOSTAŁO WPŁACONE BĘDĘ PRZEDSTAWIAŁ CO 3 MIESIĄCE NA PODSTAWIE WYDRUKU BANKOWEGO (na życzenie, przy wpłacie od 100 zł, będę podawał jej wielkość oraz wskazane dane wpłacających).

Stan wpłat od 2000 r. do dnia 20.08.2009 r.: 100 zł.

 

 

17. ELEKTRONICZNE ZBIERANIE PODPISÓW (pod

inicjatywami ustawodawczymi, moją kandydaturą na prezydenta)

 http://www.wolnyswiat.pl/17.php

 

21. WPŁATY I WYDATKI

 http://www.wolnyswiat.pl/21.html

 

22. MOJA KSIĄŻKA

 http://www.wolnyswiat.pl/22.html