Wybory parlamentarne 2023 r.

admin
Site Admin
Posty: 3662
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Wybory parlamentarne 2023 r.

Postautor: admin » ndz wrz 19, 2021 1:30 pm

Składka do UE - tak. Pieniądze z UE - nie.
A w zamian:

Działalność polityczna, odzyskanie gospodarki - handlu, usług, banków, mediów, działalności Sejmu; polityki wewnętrznej i międzynarodowej - dla dobra Polaków!

Wprowadzenie i stosowanie racjonalnego systemu społeczno-gospodarczo-politycznego, w którym to wyłącznie niepodważone przez nikogo merytorycznie argumenty decydują o podejmowanych decyzjach; działaniach (a nie wynik głosowania, naciski kast, oligarchii, kierowanie się emocjami, utopijnymi ideologiami, ich dogmatami itp…)!

admin
Site Admin
Posty: 3662
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Wybory parlamentarne 2023 r.

Postautor: admin » sob cze 25, 2022 6:42 pm

Rok 2023 r.
Zbliżają się wybory.
Powstały nowe partie polityczne, które przedstawiają swój program.
Media pośredniczą w informowaniu wyborców:


Partia Nikotynowców, Alkoholików, Narkomanów, Śmieciowych Zjadaczy, Lekomanów gwarantuje dopłaty do papierosów, alkoholu, śmieciowej żywności, leków, legalizację i dopłaty do narkotyków, leczenie oraz renty dla ludzi chorych i ich dzieci!

Partia Płodzenia, Rodzenia i Utrzymywania Chorych, Upośledzonych Dzieci gwarantuje dla takich rodziców i ich dzieci potrójny zasiłek, by tacy rodzice nie musieli pracować i mieli materialne warunki do płodzenia kolejnych dzieci.
Elementem naszego programu jest zabieranie pieniędzy i zadłużanie ludzi zdrowych, w tym osobom niemoralnym, które chciałyby płodzić i rodzić zdrowe, normalne, urodziwe dzieci, w tym przyszłych pracujących!

Partia Handlarzy przedstawiła program: Wzajemny handel gwarancją pracy/napędzania gospodarki/dobrobytu. Program zakłada wzajemne i ciągle handlowanie/odsprzedawanie między sobą.

Partia Ciągłej Produkcji chce, by ciągle coś produkować, a te produkty muszą być o krótkotrwałej przydatności, by produkować jak najwięcej szybkich śmieci. Co będzie gwarantować miejsca pracy/napędzać gospodarkę/zwiększać PKB.

Propolska Partia Dobrobytu opracowała plan gwarantowanego dobrobytu dla każdego. Program łączy 4 elementy: produkcję pieniędzy - pracę - wzrost PKB - spłatę długów państwa, firm, prywatnych: DOBROBYT Polaków! W dodatku bez pracy.
Ich hasło wyborcze to: TYLKO MY NIE ŻAŁUJEMY NIKOMU PIENIĘDZY i NIE KAŻEMY PRACOWAĆ!
Głosuj na Polskę bez długów, konieczności pracy/dobrobytu!

A Partia Dobrodziei zapewnia w swoim programie: Wszystko dla wszystkich, że, jeśli zostaną wybrani, to gwarantują, zgodnie z nazwą programu/hasła wyborczego, iż nikomu nie wolno niczego żałować/każdemu należy się wszystko, więc wszyscy otrzymają wszystko!

Z kolei Partia Pieniędzy gwarantuje rozwiązanie wszystkich problemów związanych z zbyt małą ilością pieniędzy. A ich hasło wyborcze to: Każdy drukuje tyle pieniędzy, ile potrzebuje. A mianowicie, jeśli zostaną wybrani, to każdy wyborca otrzyma drukarkę i papier.

A Partia Tolerancji, Otwartości i Multikulti domaga się zalegalizowania najazdów, rabowania, gwałcenia i mordowania z pobudek religijnych i otwarcia granic. Ich hasło wyborcze to: Nauczmy się tolerancji, otwórzmy się na Innych/niech będzie kolorowo i wesoło! A ci, którzy twierdzą, że gdy muzułmanie wymordują gospodarzy i opanują ich kraje, to będzie tylko jedna/ich "kultura", powinni mieć obcinane języki i być wsadzani do więzień, by nie szerzyli nienawiści, nietolerancji!

Natomiast Partia Zadłużania proponuje dalsze zadłużanie, gdyż, co jest banalnie proste, można dalej tzw. rolować dług, czyli spłacać odsetki kolejnymi długami… Przecież jeszcze nienarodzone dzieci, wnuki prawnuki itd. nie zaprotestują…


Według ekspertów powstanie największa w dziejach polskiego parlamentu koalicja. A Polska stanie się największym liderem gospodarczym na świecie wszech czasów!
Trzeba wprowadzić ustawę zakazującą ogłupiania, manipulowania przez polityków, przedstawiania ich przez media! Nakazującą - zgodnie z rzeczywistością - całościowe; rzetelne przedstawienie: jakie są pełne, rzeczywiste koszty, skutki, konsekwencje ustaw, danych działań, w tym opodatkowywania, w tym ludzi zdrowych, pracujących; pożytecznych, wartościowych, demoralizowania, degenerowania, zadłużania.
Jakie są pełne, rzeczywiste skutki, koszty, konsekwencje środowiskowe pracy. Skąd, jakim kosztem biorą się pieniądze na leczenie, renty. Jakie są skutki leczenia, w tym dla środowiska. Jakie są skutki, w tym koszty zadłużania. Itp. itd.
Potrzebny jest zakaz dostępu do Sejmu populistom, debilom, psychopatom/osobnikom niekompetentnym!
Konieczny jest nakaz uczenia w szkołach, edukowania społeczeństwa przez systemowe media m.in. o tym jak wypracowuje się dobrobyt. Itp., itd.


Wróć do „POLITYKA/PRAWO/GOSPODARKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość