POŻYTECZNI = POTRZEBNI = WSPIERANI = CORAZ WIĘKSZE POZYTYWNE

admin
Site Admin
Posty: 3505
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

POŻYTECZNI = POTRZEBNI = WSPIERANI = CORAZ WIĘKSZE POZYTYWNE

Postautor: admin » pt wrz 17, 2010 8:38 pm

Przeczytaj, zrozum i stań się świadomym, pozytywnym człowiekiem.
PS
Nigdy nie zwalczy się skutków, bez rozwiązaniach ich przyczyn, a istotą problemów są ich twórcy... A twórcy dotychczasowej rzeczywistości... nie tylko nie są zainteresowani jej zmianą, ale są temu przeciwni (jako tzw. rządzący, co najwyżej jedne problemy zastąpią innymi – na pokaz, dla poklasku, odwrócenia uwagi, zmylenia, a jako tzw. zwykli członkowie społeczeństw będą zajmowali się osobistym, bezpośrednim szkodzeniem, w tym uszkadzając psychiki, demoralizując, wypaczając umysły, rabując, marnując zasoby, skażając, trując; przyczyniając do problemów; uszkadzając geny; obniżając potencjały; degenerując; niszcząc; pogrążając!)/nie ma takiej możliwości, by w towarzystwie osobników destrukcyjnych można było RZECZYWIŚCIE rozwiązać problemy, żyć normalnie, gdyż jest to sprzeczne z ich - przeciwną normalności - naturą, czego dobitnym dowodem jest nasza HISTORIA, coraz gorsza RZECZYWISTOŚĆ!

Do tej pory przedstawiano Ci głównie skutki,

a utopiści domagają się tego, chcą tak »ratować«, kontynuowania...,
na łamach mojego portalu poznasz tego przyczyny, oraz co zrobić, by ludzie - pierwszy raz w dziejach - stali się mądrzy, postępowali dobrze.

Jeśli się pozwoliło, choć jeden raz na zaniechanie selekcji pozytywnej, selekcję negatywną, dopuściło do rządzenia osobniki o szkodliwym potencjale, to b. trudno będzie to odwrócić!
Psychopaci, debile; kanalie się wszechstronnie zabezpieczyli, stworzyli piekło na ziemi, w którym nie ma odpowiedniego msa dla ludzi mądrych, świadomych, pozytywnych; wartościowych!!!

Cóż warty jest system, w którym ludzie o pozytywnym potencjale, mądrzy, dobrzy; konstruktywni są na marginesie, niszczeni, ich potencjał jest marnowany, geny uszkadzane, rzadziej, od pozostałych grup, przekazywane, życiorys jest przestrogą (masy nie chcą mieć z nimi do czynienia, ich, we własnym interesie, wspierać, by odwrócić ten destrukcyjny trend), za to psychopaci, debile; kanalie triumfują (masy im zazdroszczą, ich, tak czy inaczej, w przepychu, zbytku, utrzymują, a więc destrukcja rośnie)...


Tacy jak ja, nigdy nie powinni podlegać dotychczasowemu systemowi edukacji, poza wykształceniem podstawowym, a i to nie w pełnym wymiarze, podobnie nigdy nie powinniśmy zajmować się pracą zarobkową, jako taką (mieć problemy egzystencjonalne). Za to powinniśmy zajmować się doskonaleniem się, być wszechstronnie wspierani, chronieni, a nasze możliwości wszechstronnie - pozytywnie - wykorzystywane.
Niestety, w moim przypadku, jak zwykle, wszystko było i jest na odwrót...POŻYTECZNI = POTRZEBNI = WSPIERANI = CORAZ WIĘKSZE POZYTYWNE EFEKTY


Lista najwartościowszych ludzi, pożytecznych stowarzyszeń, organizacji, redakcji, firm, wraz z udokumentowanym wykazem ich działalności, przedstawieniem efektów ich działań – faktów, a więc z racjonalnym uzasadnieniem.
W dziedzinie, kategorii:
ekologia, źródła energii, zdrowie, działalność konstruktorska, ekologiczna produkcja, transport, zdrowa żywność, przekaz informacji, edukowanie, uświadamianie, polityka.
Ostatnio zmieniony ndz paź 03, 2010 9:27 am przez admin, łącznie zmieniany 12 razy.

admin
Site Admin
Posty: 3505
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Postautor: admin » pt wrz 17, 2010 8:40 pm

A OTO MOJE PROPOZYCJE:
Ja, Piotr Kołodyński, red. www.wolnyswiat.pl , Konstruktywny Dyktator Świata, wynalazca, racjonalizator
Uzasadnienia stanowią, niepodważone przez nikogo (...), treści znajdujące się na moim portalu, np.:
15. ULOTKI W HTML (obszerniejsze; znaczna część materiałów znajduje się wyłącznie TUTAJ)
http://www.wolnyswiat.pl/15.html

24. RACJONALNY RZĄD ŚWIATOWY/RACJONALNY DYKTATOR ŚWIATA. RACJONALNE - KONSTRUKTYWNE - ZARZĄDZENIA DLA ŚWIATA
http://www.wolnyswiat.pl/24.html


Proszę przedstawiać kolejne kandydatury (można zgłaszać siebie).
PS
Wspierajmy Ich, Siebie nawzajem; niech pozytywne efekty naszych działań stają się jak najszersze.


Wróć do „POLITYKA/PRAWO/GOSPODARKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości