Społeczny ruch polityczny 2019

admin
Site Admin
Posty: 3022
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Społeczny ruch polityczny 2019

Postautor: admin » ndz mar 10, 2019 2:37 pm

na rzecz wprowadzenia racjonalnego systemu społeczno-polityczno-gospodarczego


Mentzen: prof. Gwiazdowski dostanie lanie od... orków!
https://www.youtube.com/watch?v=kllQnSZtKxo | 15 mar 2019


Na świecie są ponad 4 miliardy internautów - to jest największa armia w dziejach ludzkości! Umożliwia to prowadzenie działań oddolnych.
Fora (= dotarcie do milionów internautów na świecie), ulotki (1 tys. ludzi x 1 tys. ulotek = dotarcie do milionów Polaków), afisze, billboardy (= dotarcie do kolejnych milionów Polaków).
Kandydatów do Parlamentu mogą zgłaszać komitety wyborcze. Prowadzą one także kampanię wyborczą na rzecz kandydatów.
Wypromowanie i wprowadzenie mnie do polityki.
Założenie partii politycznej.

Jestem przykładem na to, co może zdziałać 1-den konstruktywny, racjonalny człowiek, w dodatku bez wsparcia medialnego (na powszechne, prosystemowe, komercyjne, wspierające utopie, media nie liczcie…!), finansowego, a co dopiero z wsparciem finansowym, z milionami współpracujących, o co zabiegam od 2000r.

Utopiści realizują utopie (oczywiście, i to pod przymusem, za pieniądze swoich ofiar, którym piorą mózgi, że to dla ich dobra...), bez względu na tego negatywne skutki i ich konsekwencje...!
Racjonaliści osiągają pozytywne cele!


Do koryta na katolika Kaczyński wszystko katolickie prawicowe
Obrazek

Tusk komiks zwiększanie wszystko kulturalnie
Oczywiście, jeśli ktoś ma +fobię, to można powrócić do zwiększania...
Obrazek

Kaczyński PiS daje Programy PiS+
Obrazek

Program 500+ PiS+
Obrazek

Budżet zaoszczędzi 450 mln zł na waloryzacji rent i emerytur
https://forsal.pl/artykuly/1397341,budz ... rytur.html | 12 lutego 2019

Kaczyński - wykład, szkolenie 2019 r.
Obrazek

Gdzie lądują pieniądze
Obrazek

Demokracja=kontynuacja
Obrazek

M.in. polskie drogi
Obrazek

Co to jest demokracja...
https://racjonalizm.neon24.pl/post/1473 ... demokracja
______________________
Co to jest system racjonalny
https://racjonalizm.neon24.pl/post/1473 ... racjonalny

Społeczny ruch polityczny 2019
http://racjonalizm.neon24.pl/post/14734 ... yczny-2019

WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTROJU (3 x 0...)
http://www.wolnyswiat.pl/18h5.html

Racjonalne zarządzenia
http://wolnyswiat.pl/24.html

Komiks Nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie komentuję…
Obrazek

admin
Site Admin
Posty: 3022
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Społeczny ruch polityczny 2019 r.

Postautor: admin » ndz mar 10, 2019 2:52 pm

Materiały w plikach
Można je rozdawać, zamieszczać w publicznych miejscach, wynająć billboard i tam zamieścić, bądź zlecić wykonanie i zamieszczenie afiszu.
Załączniki
A4, 2-str. 2018 Demokracja, PKB, alternatywa.doc
(40 KiB) Pobrany 26 razy
A4 Tusk - afisz 2014r..docx
(2.18 MiB) Pobrany 28 razy
A4 Kaczynski - szkolenie - afisz 2019r..docx
(2.38 MiB) Pobrany 28 razy
A4 Kaczynski - afisz 2019r..docx
(45.41 KiB) Pobrany 24 razy
A4 Kaczynski - afisz 2014r..docx
(1.21 MiB) Pobrany 29 razy
(A4, 2-str.) Spol. r.p.2019 - racj.system - brosz..docx
(18.59 KiB) Pobrany 25 razy
(A3, 2-str.) Spol. r.p.2019 - racj.system - afisz..docx
(18.74 KiB) Pobrany 24 razy

admin
Site Admin
Posty: 3022
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Społeczny ruch polityczny 2019 r.

Postautor: admin » ndz mar 10, 2019 3:01 pm

Jak założyć partię polityczną
https://www.google.com/search?client=fi ... yczn%C4%85

Jak kandydować do Sejmu
https://www.google.com/search?client=fi ... qkAbpzXFxo

Jak kandydować do europarlamentu
https://www.google.com/search?client=fi ... 4OoRRopj6o

Kto chce, bym kandydował i zająć się formalnościami, organizacją przedsięwzięcia, wsparciem finansowym, to proszę o kontakt.

Jakie postępowanie, takie efekty...(nie ma nawet wpłat, które zachęcałyby do naśladownictwa, umożliwiały realizowanie zamierzeń, osiąganie pozytywnych celów)

admin
Site Admin
Posty: 3022
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Społeczny ruch polityczny 2019

Postautor: admin » sob mar 16, 2019 9:02 pm

Jak funkcjonuje państwo, jak się żyje mieszkańcom kraju w demokracji, a jak w systemie racjonalnym (w uproszczeniu i w skrócie):

W demokracji ludziom w przedszkolach, w szkołach, poprzez media zaśmieca, zatruwa się umysły, przedstawia się sprawy na odwrót, ich ogłupia, demoralizuje, wypacza, wynaturza, uszkadza psychiki, więc tego odbiorcy mają umysłowe śmietniki, są intelektualnie, etycznie kalecy, upośledzeni psychicznie, zdegenerowani (żadnego złożonego myślenia, w tym analizowania, wnioskowania, całościowego rozumienia… Żadnej odpowiedzialności…)…!
Przeczytają to, a publikuję od 2000 r., i nic w swojej, innych sprawie, w obronie siebie, innych nie zrobią, mimo nawet faktu, że kolejny raz przedstawiam konstruktywną alternatywę, ratunek, nawet mnie nie wesprą… Za to będą wszystko to, co tutaj kolejny raz opisałem kontynuować i oczywiście także i inne anormalności, destrukcję; regres…

W systemie racjonalnym można postępować, działać wyłącznie odpowiedzialnie, konstruktywnie, w tym dalekowzrocznie, rzeczywiście etycznie! W tym tak, by ludzie mieli coraz większy pozytywny potencjał, byli coraz zdrowsi, wartościowsi, stan środowiska, przyrody był coraz lepszy itp., itd.! A każdą próbę szkodzenia itp., bez względu na stan prawny, natychmiast się blokuje, bo to jest priorytetem, a nie postępowanie z niedoskonałym stanem prawnym, który się dostosowuje do sytuacji w drugiej kolejności!

W demokracji są absurdalne, w tym b. drogie tzw. wybory, w których mogą i wygrywają dowolnie niekompetentne, szkodliwe osobniki, które niemal dowolnie szkodzą, niszczą pogrążają swoich wyborców...! I jest wiele skutecznych barier, by osoby kompetentne nie miały szans na wygranie wyborów, z regułą, że nim ktoś jest bardziej kompetentny, to tym bardziej nie wygra wyborów (najczęściej nie przejdzie nawet pierwszego etapu...)…!

W systemie racjonalnym nie ma potrzeby gdziekolwiek kandydować, by osiągać, i tylko takie można, pozytywne cele społeczne, polityczne. A jeśli ktoś chce się tym zajmować zawodowo, i ma do tego odpowiednie kompetencje, to wystarczy bezpłatnie i jawnie zgłosić swoją kandydaturę odpowiedniej niezależnej, kompetentnej komisji, której członkowie jawnie i wyłącznie merytorycznie rozpatrują kandydatury i na tej podstawie dokonują najlepszego wyboru, pod groźbą poniesienia surowych konsekwencji, gdy okaże się, że nie wybrali najlepszych ludzi!

W demokracji, gdy masz genialny pomysł, projekt, stwierdziłeś, wykryłeś w pełni uzasadnioną skrajną nieprawość, niekompetencję itp., to musisz do tego przekonać setki tys., miliony obywateli, a następnie zebrać setki tys., miliony ich podpisów…! A nawet jeśli ci się to powiedzie, to i tak rządzący mogą to zignorować…!

W systemie racjonalnym jedna absolutnie dowolna osoba może coś całościowo wykazać, udowodnić, przedstawić i jeśli nikt tego merytorycznie nie podważy, nie przedstawi korzystniejszej alternatywy, to oznacza tego wprowadzenie przez rządzących, odpowiednie władze, urzędy itp. pod groźbą, w skrajnym przypadku, odpowiadania za zdradę narodową!

W demokracji podstawowym argumentem, na podstawie którego podejmuje się działania jest wynik głosowania, bez względu na to, jak jest to głupie, absurdalne, szkodliwe, niszczycielskie, pogrążające…! I tak właśnie, głupio, absurdalnie, na odwrót, szkodliwie, niszczycielsko, pogrążając, się postępuje (na przykładzie trucizny zwanej powietrzem, trucizny zwanej wodą powierzchniową, podskórną, trucizn zwanych żywnością, gdzie ponad 99 procent jest szkodliwa z uwagi na dodatki, skład, sposób przyrządzenia, skażenie chemiczne, substancjami promieniotwórczymi, trucizny nikotynowej, alkoholowej, narkotykowej, trucizn zwanych lekami, powszechnie niechcianej, znienawidzonej trucizny reklamowej, rozmnażania się przez ludzi przekazujących swoje wady dziedziczne, choroby, czyli rodzących dzieci z wadami, w tym upośledzone, z chorobami, że coraz więcej ludzi jest chorych, zezwalania, a nawet wspierania, rozpleniania islamskiej ideologii, zadłużania się, itp., itd…)…!

W systemie racjonalnym, zanim podejmie się działania, to najpierw trzeba racjonalnie całościowo merytorycznie wykazać, udowodnić, że jest to rozwiązanie najlepsze, w tym dalekowzroczne, odpowiedzialne!

W demokracji rządzący mogą i tak czynią, zabierać Ci tyle pieniędzy, zadłużać Cię ile chcą i przeznaczać te pieniądze na niemal co chcą…!

W systemie racjonalnym, to głównie ty decydujesz o swoich pieniądzach! Jeśli nie chcesz przeznaczać ich na absurdy, nonsensy, łapówki, np. w postaci etatów, np. dla urzędników, dla nich podwyżki, na tzw. reklamy, by przekupywać media, itp., itd., to nikt nie ma prawa zabierać Ci twoich pieniędzy na takie cele, bo nie da się tego racjonalnie uzasadnić!

Itp., itd.

admin
Site Admin
Posty: 3022
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Społeczny ruch polityczny 2019

Postautor: admin » śr mar 20, 2019 9:16 pm

Obrazek
Obrazek


Wróć do „POLITYKA/PRAWO/GOSPODARKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości